3 Mart 2015 Salı

Blogger Buluşması...

Merhaba ufak takipçi kitlem. 
Çok uzun zamandır hiçbişey yazmamışım. Kısa bi süre sonra geri dönüş yapacağım yani umuyorum ki...

Geçen gün Aslı'nın yani blogger adıyla MyReal'ın sayfasında dolaşırken blogger buluşması etkinliğini gördüm. Amacım tamamen her zaman ki gibi Aslı'nın işlerine atlamaktı yani gitmek aklımın ucunda bile yoktu aslında. "Hiç olur mu öyle şey ceyo?! Tabi ki de geleceksinnnn!!" cevabı, yaklaşık bir aydır görüşmemiş olmamız ve Japonca notlarının bende olmasından dolayı bende gitmeye karar verdim. 

Öncelikle çok tereddüt ettiğim büyük bi gerçek çünkü öyle blog blog gezen ve çok okuyan biri değilimdir. Ayrıca ilk girdiğim ortamda 3-5 kelamı zor ederim ve bu yüzden insanlar çok geçimsiz biri olduğumu, soğuk olduğumu düşünür. Kim bilir belki de haklılardır...

 Gelen değerli arkadaşların içinden de MyReal ve Admin Panpa dışında kalan blogları bilmiyorum ne yazık ki - ama bu tabi ki benim kusurum-.
 Admin Panpa ile de önceden tanışmışım haberim yok :D

Neyse efem dediğim gibi yine 3-5 kelime dışında pek konuşmadım ama herkes çok sıcak ve çok güzeldi. Her ne kadar ben kaynaşamasam da - evet ilk görüşme de bunu beceremiyorum-, ortamda var olup incelemek de güzeldi. Ben kessinlikle bi blogger değilim sadece yazmak isteyince buraya iki üç şey karalayıp ortadan kayboluyorum ama onlar öyle değiller. Hepsine bu konuda gerçekten hayran oldum. Evet geç oldu ama buluşmadan sonra bloglarını gezdim ve... ... ... benim burası çok gereksiz gerçekten T.T

Böyle bi etkinlikte -bu kadar gereksiz olmama rağmen- bulunmuş olmaktan mutlu oldum. 
Resim çekmediğim için çeken arkadaşların birinden resim yürütüyorum efem. Çeken kimse kızmasın lütfen...

Katılan Bloglar


13 yorum:

 1. Deli olma ne demek gereksiz :) Hepimiz bir şeyler için gerekliyiz öyle düşünme :) Resimleri zaten biz alalım diye paylaşıyolar onuda sıkıntı etme :) Evet önceden tanışıyorduk korelilerden dolayı :D Bende film hafızası vardır :) Aramızda olman renk kattı, yeni yazılarını bekliyorum, iyi bloglamalar.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Admin Panpa öncelikle çizimlerini takip ettiğim halde beğen butonuna basmadığım için özür dileyeyim. Sonra "vay anasını demek şu 3-5 Koreli de bi işe yarıyormuş" demek istiyorum. Resmini gördüğümde ben bu çocuğu tanıyorum ama nerden diye saatlerce düşünmüştüm :D
   Ve benim yazılarım genelde fazla Japon içerikli dolayısıyla sıkıcı olabilir :D

   Sil
 2. Artık bundan sonra ne yapıyoruz yazıyoruz, blogger dan kopmuyoruz. :))) Fazla konuşamasakta ben tanıştığıma memnun oldum. :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben de tanıştığıma memnun oldum. Evet en kısa zaman da yazmaya devam ediyorum ^-^

   Sil
 3. Gereksiz ne demek yahu? ''Hepimiz bir şeyler için gerekliyiz.'' sevgili adminime katılıyorum ;) Ayrılırken de söylemiştim ben az konuşurum sen benden de az konuşuyormuşsun diye :) bir daha ki sefere açılırsın artık görüşebilmek dileğiyle.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bi daha ki sefere de yine sessiz otururum sanırım ama konuşanları izlemek güzel benim için ^-^ Umarım görüşürüz ^-^

   Sil
 4. Canımmmmm sen hiç gereksiz olur musunnnnn???
  Prensesimsin sen benimmmmmmm!!!
  Ohh çal tabii fotolar sana feda olsunnnn
  :*

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Oraya biraz emanet gibi durduğum gerçeğini inkar etmeyelim :(
   Neyseeeeee....
   Tamam fotoğrafları alıyorum ^-^

   Sil
 5. aaaa gereksiz mi duymamış oluyum lütfennn :)
  resimleri payşaşalım en güzel anı kalsın diye çekmedik mi :)
  sevgilerimle.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet onun için çekindik ama yine de izin alayım ben :) Teşekkür ederim herşey için ^-^

   Sil
 6. sen işi bilmiyosun. En suskun olanlar en çok yazanlardan çıkar. :=))
  Renkli bir kişiliksin vesselam yola devam :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. O gün tanıştığım kişiler içinde bana göre en renkli kişilik sensin (*-*) Sürekli gülümsüyorsun ve bence insanlar gülerken çok güzeller ^-^ Tanıştığımıza çok memnun oldum ^-^

   Sil
 7. İnanmıyorum böyle düşünmene çok üzüldüm unutma hiç kimse gereksiz değildir e postamısın sen ayol :) biz gelen kutusuna sen spama :) Çok sevindim ben hepinizle tanıştığıma.

  YanıtlaSil