27 Temmuz 2013 Cumartesi

YEPYENİ bir grup: FAKY...

Faky (okunuşu fei:key) başlangıçta türemiş olduğu kelime "Fake" , kendilerine meydan okuyarak Japon müzik sahnesine yeni ve gerçek şeyler getirmeyi planlıyor. Yeni nesil Tokyo'lu kız grubu olarak, Japonya'nın dışına da ulaşmak isteyen grubun üyelerinin hepsi 2 dil bilmektedir.
Faky grubunun kızlar için mesajı " Yapmak istediklerini , kendi tarzlarıyla yaparlar " bu Faky'nin tarzı. 2013 yılında çıkış yapan grup dans ve vokal grubu olarak, dünya standartlarında müzik, moda ve Tokyo kültürünü birleştirerek dünya ya temin etmek için J-pop sahnelerinde yer alacak.
 Anna

Doğum Tarihi: 11 Haziran 1992
Doğum Yeri: New Zealand
Kan Grubu: A
Dil: Japonca, İngilizce
Hobi: müzik, film

Grubun lideri,olağanüstü derecede şık,zarif ve kaliteli kabul edilen birisi

Anna 2 dili de mükemmel kullanır, harika ve çok yönlü performansı,
onun zekası ve liderlik becerisi grup üyeleri tarafından saygı görür. Çarpıcı "Asya Güzelliği" ile, iki dildeki iletişim becerileri ve farklı kariyeri, Hollywood'da bir filmde çocuk oyuncu olarak rol almasıyla başlamıştır. Anna gerçek anlamda Faky grubu hakkındaki herşeyi temsil eder.
 Diane

Doğum Tarihi: 28 Ocak 1996
Doğum Yeri: Okinawa, Japan
Kan Grubu: O
Dil: Japonca, İngilizce
Hobi: piyano, şarkı söylemek

" MAX 2.013 avex seçmeleri" bi kazanan Özel bir sanatçı

Yarı Japon, yarı Amerikalı iki dilli Okinawa güzelliği
"külkedisi hikayesi", avex audition MAX 2013 kazanmak için hiçbiryerde çıkamayacak.
Okinawa'da öğrenci modellik yapan Diane, Okinawa güzelliği ve melodik vokali ile taze bir soluk getiriyor. 2013 yılında FAKY üyesi olarak ayarlanması, onun -uzun süredir - büyük bir şirkette sanatçı olma hayalini gerçekleştirmiştir.
 Mikako

Doğum Tarihi: 7 Haziran 1994
Doğum Yeri: Fukuoka, Japan
Kan Grubu: A
Dil: Japonca, şu anda İngilizce eğitimi alıyor
Hobi: alışveriş, arkadaşları ile araba gezilerine gider

Atipik olarak güçlü performans sergileyen tatlı Japon kızı

Mikako genelde pozitif his uyandırır ama onun performansını yükseltmeye amansız yaklaşımıyla o "Aslan Kalbi" ' ne sahiptir. Kendine yüksek standartlar belirleyen Mikako çalışmalar sırasında her zaman sıkıdır ama her durumda devamlı olarak "sevecen karakteri" ile bakmayı başarır. Asabi dans hareketleri ve gelincik vokali saygı toplar ve Faky üyelerine güvenir.
 Lil' Fang

Doğum Tarihi: 29 Kasım 1993
Dağom Yeri: Tokyo, Japan.
Kan Grubu: B
Dil: Japonca, şu anda İngilizce eğitimi alıyor
Hobi: pişirme

Güçlü vokal ve sanatsal duyarlılık ile " Gerçek Sanatçı"

"Bir kitabı kapağı ile yargılama". Lil' Fang'ın kısa boyuna aldanmayın, güçlü sesi ile üzerinizde koşacak gibidir. Tokyo'da doğup büyüyen Lil' Fang yeteneklerini geliştirdiği Tokyo (Tokyo klüpleri) onu, seslendirdiği ingilizce ve japonca şarkıların canlı performanslarına bakarak "on yılda bir" gelecek bir şarkıcı olarak lanse ediyor.
Adı olan Lil' Fang "little fang-küçük diş"'den gelmektedir , performansı saldırgan, korkusuz ve dinamik.

Tina

Doğum Tarihi: 18 Aralık 1996
Kan Grubu: A
Dil: Japonca, İngilizce
Hobi: film, spor,okuma

Genç, "bohem" serbest sürüş dahisi

Yarı Japon yarı Amerikalı, Tokyo'da lise öğrencisi
Lisede amigoluk yapmış.Tina ne hissettiğini söyleyebilen doğal bir sanatçı. Grubun en küçüğü olmasına rağmen sahnede olağanüstü bir duruşu vardır. ABD-Japonya profesyonel beyzbol oyununun açılış töreninde Amerikan ve Japon milli marşını söyleyerek, yetenekli bir vokalist olarak beğenileri toplamıştır.


Kızların yayınlanan teaserlarından tarzlarına dair çok büyük ipuçları yok ama  pop müziğin içine biraz tekno katacaklarını düşünüyorum. Tabii yanılma olasılığım çok yüksek çünkü dediğim gibi teaserlar pek uzun değil. Grup çıkışını 2 gün sonra yapacak. Amaçları Japonya'nın dışına çıkmak ve bunu daha çıkış yapmadan başardılar diyebilirim çünkü arkadaşlarım ve sayfadaki üyelerimden birkaçı grup daha çıkmadan hayranlığa başladılar. Grubun ne kadar başarılı olacağı bilinmez -benim umutlarım büyük- ama çok büyük başarı elde edemeseler bile onları sevebilecek Türk hayranları hazır. 

2 gün nasıl geçer bilmiyorum. Ama 29 Temmuz'u büyük bi heyecanla bekliyorum...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder